Přijďte si do našeho Zahradnictví Líbeznice vychutnat skvělou kávu.

Zveme vás do nově otevřeného Café Líbeznice, kde si můžete dopřát skvělou snídani, dopolední kávu nebo odpolední svačinku.

 

Otevírací doba Café Líbeznice je dle otevírací doby Zahradnictví Líbeznice:

PO - NE 8:00 - 18:00

Telefon  +420283980592

 

O nás a kávě.

Všichni naši baristé, či baristky, cukrářky a vlastně i uzenáři milují gastronomii a tak jsme se sešli v Café Líbeznice, abychom Vás potěšili kvalitou výrobků a nabídli menu "s přidanou hodnotou" Podstatnou část menu totiž tvoří opravdu naše výrobky. Tak neváhejte a přijeďte například na snídani, či pro dorty. 


Nabídneme Vám českou výběrovou KÁVU z liberecké pražírny NORDBEANS. Pečeme si VLASTNÍ DORTY. Třikrát týdně pro Vás pečeme ty nejvymazlenější BAGETKY vyhlášené v širokém okolí. Z masa z českých chovů pro Vás připravujeme DUŠENOU ŠUNKU (kterou jemně zauzujeme). Vaříme ze žloutků a smetany pravou ZMRZKU. Je toho opravdu hodně, čím si Vás rozmazlíme. Tak nás přijeďte navštívit a přesvědčit se, že máme co nabídnout.

Nakonec z menu pro vás vybíráme pár tipů: Paštika z čerstvých kuřecích jatýrek a cibulovou marmeládou, Roastbeef z českého mladého býčka, Námi jemně zauzený camembert s brusinkovou omáčkou připravenou z čerstvých brusinek, velejemný místní kozí sýr z Řepína. Dle sezony do nabídky zahrnujeme místní ovoce - vraňanské jahody, jablka, hrušky... Z top dortů vybíráme Carrot cake, Citronový, Makový cheese cake, kávovou či vanilkovou Panna cottu, Tiramisu, Kremrole, Míša dort, Ferrero rocher dort a spousty dalších dobrot.

A protože Vám chceme dělat radost, při předložení zákaznické karty Zahradnictví Líbeznice vám poskytneme 3% slevu.

Prosíme o pochopení, že sleva bude poskytnuta na základě předložení a výše slevy 3 % je neměnná. Výše slevy v kavárně nekoresponduje s výší slevy na vaší zákaznické kartě. Jedná se o dva různé provozovatele a poskytovatele slev.