Přijďte si do našeho Zahradnictví Líbeznice vychutnat skvělou kávu. V Café Líbeznice si můžete vychutnat nejen skvělou snídani, ale i dopolední kávu nebo odpolední svačinku.

Otevírací doba Café Líbeznice:

PO - NE 8:00 - 17:40 bar

               8:00 - 17:15 kuchyň

Telefon  +420 283 980 592

 

O nás a kávě.

Všichni naši baristé, či baristky, cukrářky a vlastně i uzenáři milují gastronomii a tak jsme se sešli v Café Líbeznice, abychom Vás potěšili kvalitou výrobků a nabídli menu "s přidanou hodnotou" Podstatnou část menu totiž tvoří opravdu naše výrobky. Tak neváhejte a přijeďte například na snídani, či pro dorty. 

Nabídneme Vám českou výběrovou KÁVU z liberecké pražírny NORDBEANS. Pečeme si VLASTNÍ DORTY, z masa z českých chovů pro Vás připravujeme DUŠENOU ŠUNKU (kterou jemně zauzujeme), nabízíme skvělé OMELETY, BAGETY, SENDVIČE A LÍVANCE. Vaříme ze žloutků a smetany pravou ZMRZKU. Dle sezony do nabídky zahrnujeme místní ovoce - vraňanské jahody, jablka, hrušky a další.

Je toho opravdu hodně, čím si Vás rozmazlíme. Tak nás přijeďte navštívit a přesvědčit se, že máme co nabídnout.

Z menu pro vás vybíráme pár tipů:

  • Sendvič se zázeným vejcem a naší šunkou
  • Pečená červená řepa se zrajícím kozím sýrem
  • Anglická snídaně
  • Lívance

Z top dortů vybíráme Mrkvový dort, makový Cheesecake nebo Míša dort.

A protože Vám chceme dělat radost, při předložení zákaznické karty Zahradnictví Líbeznice vám poskytneme 3% slevu.

Prosíme o pochopení, že sleva bude poskytnuta na základě předložení zákaznické karty a výše slevy 3% je neměnná. Výše slevy v kavárně nekoresponduje s výší slevy na vaší zákaznické kartě. Jedná se o dva různé provozovatele a poskytovatele slev.