Zahradnictví Líbeznice se díky profesnímu Sdružení zahradnických center za několik let významně změnilo.
Je to výsledek naší dlouhodobé spolupráce s předními světovými poradci pro zahradnická centra, díky jejichž radám se nám daří zlepšovat prostředí pro vaše pohodlné nákupy a zdokonalovat funkčnost a přehlednost prodejny a venkovní zahrady.

V roce 2011 proběhlo rozšíření prodejního skleníku z původní plochy 950 m2 na více než dvojnásobek – plných čtvrt hektaru. Nyní se nám pod střechu vejde vše, co by ve správném centru nemělo chybět. Soustavně hledáme a poctivě vybíráme ty nejlepší dodavatele, a to jak rostlinného sortimentu, dekorací, tak i potravin z našeho Farm shopu. Snažíme se zajistit opravdu široký sortiment všeho, co byste na své zahradě nebo doma mohli postrádat a naleznete u nás i exluzivní značky, které nejsou běžně k vidění.

Spolupracujeme s neziskovou organizací Spolu dětem a naši zákazníci tak svým nákupem pomáhají přispívat na rozvoj dětí z dětských domovů.

V roce 2016 jsme po naše zákazníky vybudovali i místo k odpočinku a relaxaci – kavárnu, kde naši baristé připravují lahodnou výběrovou kávu, kuchaři báječné snídaně a cukráři vyrábí vlastní dorty z vybraných surovin. 

Přijeďte se přesvědčit o kvalitách našeho centra, náš tým se vám bude vždy ochotně věnovat.

Těšíme se na vás!