FLORISTKA - POKLADNÍ

Pro doplnění stávajícího týmu hledáme, na hlavní pracovní poměr, uchazeče o pracovní pozici Floristka – Pokladní.

Náplň práce:

  • Vazba řezaných květin a péče o vazárnu
  • aranžování a péče o rostliny
  • doplňování a vystavování zboží, péče o uspořádání a vzhled prodejny
  • příjem zboží
  • práce na pokladně

Požadavky:

  • nadšení pro náš obor, cit pro aranžování
  • Vzdělání/praxe v oboru výhodou
  • Předpokládáme schopnost komunikace se zákazníky i pracovním týmem

Nabízíme:

  • Různorodou práci v přátelském kolektivu
  • Motivující odměňování
  • Pomoc s prohloubením potřebných odborných znalostí
  • Zaměstnanecké slevy

Váš životopis s označením FLORISTKA - ARANŽÉRKA zašlete na níže uvedený kontakt. Obratem Vás vyrozumíme o dalším postupu. Děkujeme.

Zahradnictví Líbeznice  Kontaktní email: svetlikova@dittmann.cz

ODBORNÝ PRODEJCE - POKLADNÍ

Pro doplnění stávajícího prodejního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned nebo dle dohody.

  •  prodej rostlin a zahradnického sortimentu, poradenství zákazníkům
  •  práce na pokladně
  •  aranžování a péče o rostliny
  •  doplňování a vystavování zboží, péče o uspořádání a vzhled prodejny
  •  příjem zboží

Požadavky:

  • Znalost práce na PC (Windows / Office)

Nabízíme:

Váš životopis s označením PRODEJCE - POKLADNÍ zašlete na níže uvedený kontakt. Obratem Vás vyrozumíme o dalším postupu. Děkujeme.

Zahradnictví Líbeznice  Kontaktní email: svetlikova@dittmann.cz

BRIGÁDNÍK - POKLADNÍ

Hledáme brigádníky na pokladnu naší prodejny na sezónu. Jedná se především o práci o víkendech s možností směn během týdne.

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na info@zahradnictvilibeznice.cz