Pro doplnění stávajícího týmu hledáme uchazeče o následující pracovní pozice:

FLORISTKA – POKLADNÍ

  Náplň práce:

  • Vazba řezaných květin a péče o vazárnu
  • Aranžování a péče o rostliny
  • Doplňování a vystavování zboží, péče o uspořádání a vzhled prodejny
  • Příjem zboží
  • Práce na pokladně

 Požadavky:

  • Vzdělání nebo praxe v oboru
  • Nadšení pro náš obor, cit pro aranžování
  • Předpokládáme schopnost komunikace se zákazníky i pracovním týmem

 Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Různorodou práci v přátelském kolektivu
  • Motivující odměňování
  • Pomoc s prohloubením potřebných odborných znalostí
  • Zaměstnanecké slevy

 Váš životopis s označením FLORISTKA - ARANŽÉRKA zašlete na svetlikova@dittmann.cz. Obratem Vás vyrozumíme o dalším postupu. Děkujeme.

ODBORNÝ PRODEJCE – POKLADNÍ

  • Prodej rostlin a zahradnického sortimentu
  • Poradenství zákazníkům
  • Doplňování a vystavování zboží
  • Péče o uspořádání a vzhled prodejny

 Požadavky:

  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Znalost práce na PC
  • Výhodou praxe v prodeji a poradenství zákazníkům

 Nabízíme:

 Váš životopis s označením ODBORNÝ PRODEJCE – POKLADNÍ zašlete na svetlikova@dittmann.cz. Obratem Vás vyrozumíme o dalším postupu. Děkujeme.