Vedoucí směny

Hledáme do svého týmu pracovníka, který se nebojí práce, na pozici vedoucí směny. Nástup možný k 1.1.2018

Požadavky:

- Zkušenosti s vedením lidí
- Komunikativnost a aktivní přístup
- Organizační schopnosti
- Obchodní a týmový duch
- Zkušenosti v oblasti zahradnictví nebo prodeje zahradnických potřeb vítány

Náplň práce:

- Vedení týmu 4-7 lidí ve směnném provozu (krátký - dlouhý týden)
- Komunikace s dodavateli, objednávky vymezeného sortimentu zboží
- Aktivní zákaznický servis, vyřizování reklamací zákazníků i vůči dodavatelům
- Spoluúčast na nákupní, sortimentní a cenové strategii firmy

Nabízíme:

- Stabilní práci v prosperující společnosti
- Finanční ohodnocení úměrné pozici a výkonu
- Zaměstnanecké benefity
- Možnosti seberealizace
- Dobrý pracovní kolektiv

Váš životopis s označením VEDOUCÍ SMĚNY zašlete na navarova@zahradnictvilibeznice.cz