ZAHRADNÍK - REALIZACE

Pro doplnění stávajícího realizačního týmu hledáme, na hlavní pracovní poměr, pracovníka pro údržbu a zakládání zahrad

s nástupem ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • Zakládání nových zahrad
  • Údržba a péče o zahrady stávajících zákazníků
  • Stavba vodních prvků a koupacích jezer
  • V případě dobrých pracovních výsledků vedení malého realizačního týmu

Požadavky:

  • Vzdělání nebo praxe v oboru
  • Nadšení pro náš obor a chuť vytvářet nové zahrady
  • Zodpovědnost a týmový duch
  • Zájem o další vzdělávání a rozšiřování praktických zkušeností
  • Výhodou je řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a pečlivou práci v úspěšné firmě
  • Různorodou práci u zákazníků v Praze a okolí
  • Motivující odměňování, pomoc s prohloubením potřebných odborných znalostí, zaměstnanecké slevy
  • Možnost dalšího profesního růstu

Váš životopis s označením ZAHRADNÍK - REALIZACE zašlete na níže uvedený kontakt. Obratem Vás vyrozumíme o dalším postupu. Děkujeme.

Zahradnictví Líbeznice - realizace s.r.o.  Kontaktní email: info@zahradnictvilibeznice.cz