Paštiky, vepřové ve vlastní šťávě, džemy i šťávy, vše ručně připravené z čerstvých surovin od lokálních pěstitelů a chovatelů podle původních receptur ze staré kuchařky, nalezené roku 1925.  Na složení výrobků si zakládají - nepoužívají žádné konzervanty. Když to šlo bez nich dříve, tak proč by to nešlo i dnes?

Všechny zmíněné dobroty v originálních sklenicích ze zábřežské Bezchlebovy rodinné konzervárny najdete v našem Zahradnictví Líbeznice.

Tyto dobroty ve skleničkách jsou výborná svačina pro gurmány, ale i skvělý dárek nejen pro chlapy, protože jejich sortiment nabízí vyníkající paštiky a masa.

Přijťe si například pro Jelení paštiku s brusinkami. V této mírně kořeněné lovecké paštice vyniká chuť jeleního masa s ovocnou a sladkotrpkou chutí brusinek.  Chuť Paštiky s divočáka na červeném víně formuje restovaná kořenová zelenina, směs divokého koření a maso z divočáka. Skvěle se hodí k tmavému pečivu a červenému vínu.

Žízeň můžete zahnat třeba Pampeliškovým sirupem. Pampeliškový sirup se vyrábí z plně rozvitých čerstvých květů smetanky lékařské, které jsou ručně sbírány ve slunné jarní dny. Chuťově je sirup velmi podobný včelímu medu, ovšem tento je vhodný i pro vegany.

Pokud máte rádi sladké, jistě si pochutnáte například na Višňovém džemu. Odpeckované plody se vaří co nejkratší dobu, aby se neponičili vitamíny a tmavě červenou barvu. Nejenže je tento džem vynikající na namazaném krajíci chleba.