Zákaznická karta Zahradnictví Líbeznice vám přinese mnoho výhod.

Pro stálé zákazníky máme připravenou možnost, jak ušetřit při svých nákupech a navíc využívat dalších výhod Zahradnictví Líbeznice.

Požádejte si o vystavení zákaznické karty a ostatní výhody Vám poplynou automaticky. Přestože předání kontaktních údajů není povinné, doporučujeme vám své kontaktní údaje sdělit, abychom vám mohli zaručit operativní informování o mimořádných nabídkách, které budou platit pouze pro držitele zákaznických karet.

Zákaznickou kartu můžete získat vyplněním elektronického formuláře zde na webu. Karta Vám bude do týdne vystavena a zaslána poštou na Vámi uvedenou adresu. Formulář s podmínkami je možné vyplnit osobně i na pokladně naší prodejny.

Zaškrtnutím níže uvedeného souhlasu potvrzuji, že jsem se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů (dostupná zde), zejména s účely, pro které jsou osobní údaje zpracovány, právními důvody pro toto zpracování, dobou zpracování, způsobem odvolání výše uvedeného souhlasu a svými právy vztahujícími se ke zpracování osobních údajů.
Zákaznická karta bude k vyzvednutí na pokladně naší prodejny po obdržení informačního e-mailu.

ztratil/a jsem kartu


* Tyto položky jsou povinné