Stejně jako v minulém roce i letos na víkend 3.-4. února 2018 chystáme pro naše zákazníky prodej sicilských citrusových plodů, které se právě nyní sklízejí na Sicílii a míří rovnou k nám. 

V nabídce budou skvělé červené pomeranče, citróny, mandarinky, vanilkové pomeranče a grepy, které jsou pěstované v bio kvalitě na sicilských plantážích nedaleko sopky Etny. Plody jsou čerstvě sklizené a dovezené rovnou k nám. No není to skvělé?

A proč je sicilský červený pomeranč tak skvělý?

Nese značku IGP – což je označení kvality, připisované produktu, jehož původ vzniká v jedinečné geografické oblasti. Červený pomeranč ze Sicílie je synem Etny. Vzájemné propojení vulkanické půdy ze sopky Etny s okolní zeminou způsobuje zbarvení slupky a dužniny, barvou připomínající vyvěrající lávu.

V nabídce budou i citrusové rostlinky, které jsou mezi našimi zákazníky v tuto roční dobu vždy velmi žádané a samozřejmě vše potřebné pro jejich úspěšné pěstování. Patříte mezi milovníky a pěstitele středomořských rostlin? Jistě si z nás vyberete.

A pořádnou dávku vitamínů si můžete dát v naší kavárně, kde na vás bude čekat čerstýí Fresh z červených pomerančů a výborné lívance.

Těšíme se na vás!