Když se řekne grilování, každý si zpravidla představí posezení s přáteli a vůni grilovaného masa. Ale každý má jinou předtsavu o grilu, který by vyhovoval jeho požadavkům. Grily firmy Weber jsou pro každého, satčí si jen vybrat.

 

 

Grily na dřevěné uhlí


Kotlové grily na dřevné uhlí patří stále k těm nejpopulárnějším, i navzdory technicky dokonalejším grilům. Grilování na uhlí je totiž tou nejstarší metodou, která v nás vyvolává nostalgické pocity. Mnozí z nás si totiž grilování bez kouře a dýmu vycházejícím z kotle, prostě neumí představit. I když se rozhodnete pro kotlový gril na dřevěné uhlí, vybírejte z kvalitních grilů. Nabízíme kvalitní grily značky Weber, z kterých si zaručeně vyberete ten nejlepší pro vás.

 

Elektrické grily


Pokud nedisponujete vlastní zahrádkou, vhodnou pro grilovací večírky, ale pouze terasou nebo menším balkónem není nutně třeba se vašeho milovaného grilování vzdát. Právě pro vás jsou elektrické grily Weber jako stvořené. Z elektrických grilů se totiž neline, pro sousedy tolik otravný kouř a vy si můžete pochutnat na svých oblíbených grilovaných pochoutkách téměř kdekoli.

 

Plynové grily


Pokud máte početnou rodinu, která ráda a často griluje, právě pro vás jsou vhodné plynové grily Weber. Začít grilovat na plynovém grilu je tak snadné a v případě nezkrotného hladu můžete začít grilovat téměř ihned. Pro velké skupiny lidí, třeba právě na vašem grilovacím večírku, jsou plynové grily ideální.

 

 

 

 

Příslušenství k dokonalému grilování


Firma Weber nenabízí jen grily, ale samozřejmě spousta vychytávek, díky kterým se z vás stanou opravdový mistři v grilování. Nesmí vám chybět vychytávky, jako jsou kleště, vidlice, jehlice na špízy a obracečky. Tyto doplňky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Možná by se hodila i termosonda, nerezové pánve, přípravky na snadné vyčištění grilu nebo třeba zástěra, rukavice, a grilovací kuchařka pro mistra v grilování.