Italská společnost MILLEFIORI MILANO byla založena počátkem devadesátých let. Původně se věnovala výhradně výrobě svíček. Později se začala věnovat i interiérovým vůním, které mají v dnešní době obrovský úspěch. Firmu tak pozvedly na jednu z nejžádanějších v oboru. MILLEFIORI MILANO klade u výrobků důraz na kvalitu a nezávadnost použitých surovin, které jsou původem z Itálie, ale i na designové pojetí produktů. Ty vytváří vždy stylový designový doplněk, který provoní váš dům.

 

bytové vůně

 

 

Náplně do difuzéru, katalytických lamp a vonné oleje MILLEFIORI MILANO tvoří čistě přírodní éterické oleje, jejichž uvolňováním nevznikají škodlivé látky. Splňují standardy švýcarské organizace pro kontrolu esencí pro kosmetický a potravinářský průmysl IFRA.


Přijďte si přivonět k několika krásným vůním. Tu svou vybranou si můžete domů odnést ve formě aroma difuzéru, vonného oleje, šatního sáčku nebo vůně do auta.

 

difuzéry

 

 

Velmi moderní je dnes katalytická lampa, která svou reakcí vyčistí vzduch, zbaví nepříjemných zápachů, provoní interiér a hlavně stylově doplní váš byt či dům. Provonět své oblíbené místo můžete samozřejmě si pomocí klasické olejové aroma lampy, MILLEFIORI ovšem přináší aroma lampy v jednoduchém moderním designu, který se hodí opravdu kamkoli.

 

aroma lampa