Chcete jít s dobou a trendem a mít své pěstitelské úspěchy v BIO kvalitě?

Je třeba dbát na několik důležitých přírodních pravidel, jako je kompostování, mulčování a především nepoužívání chemie. Dnešní doba nabízí i přípravky na přírodní bázi, které Vám pomohou zajistit vysokou úrodu.

Aby Vaše zahrada byla perfektní

Nesmíte zapomínat na prevenci. Pokud každé rostlině dopřejeme přesně to, co si nárokuje, bude zdravá a silná, tedy přirozeně odolnější proti chorobám a škůdcům.

Kdo by nechtěl mít krásnou barevně pestrou zahradu? Čím více druhů v zahradě budete pěstovat, tím bohatší bude život v ní. Bude se v ní vyskytovat mnoho užitečných živočišných druhů, kteří přirozeně eliminují výskyt třeba mšic.

A jaké použít přípravky?

Lepinox plus biologicky ničí housenky motýlů na ovocných rostlinách i zelenině. Po prozření účinné látky housenky přestávají přijímat potravu a do několika dnů hynou.

NATURA RockEffect je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti rostlin proti mšicím, molicím, sviluškám, ale také proti americkému padlí na angreštu a rybízu.

Ferramol proti slimákům – slimáci po pozření hledají úkryt, kde následně hynou. Přípravek je neškodný pro domácí zvířata.