Oheň k letním a později i podzimním večerům prostě patří. V létě lidé u ohně rádi posedí s přáteli a třeba dobrým pivečkem, na podzim se chodí zahřát a pochutnat si na své oblíbené uzenině.

Pokud jste majitelé krásně upravené zahrádky a nechcete si posezení u otevřeného ohně upřít, ale zároveň nestojíte o nevzhlednou díru obloženou cihlami uprostřed vypiplaného anglického trávníku, máme pro vás řešení. Pohodu u ohně si nyní mohou užívat i ti z nás, kteří nevlastní zahradu, ale pouze třeba jen terasu.

Zkuste přenosná ohniště, která poslouží pro zmíněné příjemné posezení u ohně i jako zdroj tepla. Přenosné ohniště můžete umístit kdekoli po zahradě nebo terase, protože vysoko umístěná mísa umožňuje použití na jakémkoli povrchu. Přenosná ohniště mají navíc docela praktický tvar, který vyzraje i na silnější vítr. Nemusíte se bát, ohniště jsou opravdu stabilní a navíc s použitím roštu vykouzlíte během chvilky zároveň i gril. Ohniště jsou vyrobena z odolné, silnostěnné oceli bez povrchové úpravy.