Vánoční osvětlení nepochybně pomáhá vytvářet tu správnou vánoční atmosféru. Zastavte se u nás a nechte rozzářit své domy, balkóny či terasy. Záleží již čiště na vás, zda dáte přednost řetězům nebo třeba svítícím postavičkám. Dnešní nabídka je tak široká, že si každý vybere tu svou světelnou dekoraci.

 

Venkovní osvětlení

Padající vločky sněhu, které jemně svítí díky dekoraci na zahradě. Ten pohled se neomrzí. Osvětlete na Vánoce svou zahradu. Svítící řetězy můžete použít nejen na stromky vysazené v zahradě, ale i na osázené květináče nebo stromek v květináči. Kromě klasických řetězů můžete zahradu vyzdobit třeba svítícím zvířátkem nebo postavičkou. Vsaďte na kvalitní osvětlení z naší široké nabídky.

  

 

Interiérové osvětlení

Interiérové vánoční osvětlení dodá tu správnou vánoční atmosféru každému domovu. Jemné světlo přímo svádí k vánoční pohodě. Na vánočním stromku nesmí chybět svítící řetěz. Vyberte si správnou délku podle velikosti vánočního stromku. Můžete si i vybrat, jestli budou světýlka vydávat teplé nebo studené světlo. Kromě klasických řetězů naleznete v nabídce svítící girlandy, postavičky a mnoho různých tvarů světelných dekorací.