Z mnoha témat letošních Vánoc, které jsme měli možnost vidět v dokonale vytvořených showroomech, Vám představujeme ty, které jsme pro Vás přivezli.

Zpět k přírodním materiálům nás letos přivádí hned dvě témata. Hřejivé barvy, kožešiny a přírodní materiály skvěle doplňuje zlatá, bílá a stříbrná. Představte si Vánoce v útulné horské chatě, kde převládá teplo rodinného krbu - takové je Objetí přírody.

Připravte tradiční večeři pro celou rodinu ve venkovském stylu. Venkovské Vánoce jsou dalším tématem plným přírodních barev i materiálů a vrací nás k tradicím a vlastní tvorbě. Navoďte si příjemný pocit venkova s rustikálními doplňky.

Mrazivé dobrodružstvíto jsou společné chvíle strávené venku s červenými tvářemi od mrazu. Kombinace barev inspirované mrazem jsou letošní hit. Zde se nebojte použít i lední medvědy a další zvěř milující zimu.

Nejlepší dárky jsou ty, které jsou balené s láskou. Vánoční nákupy, balení dárků a čas s rodinou...Takový je Prosinec plný vzpomínek. Červená, zelená a bílá barva evokují tradiční Vánoce plné příjemných vzpomínek.

Užívejte stylové Vánoce hezky pomalu. Jednoduché a zároveň moderní doplňky v tónech hnědé, růžové, béžové a zlaté svádí k odpočinku s hrnkem skvělé horké čokolády. Vychutnejte si své Vánoční rituály a užijte si i během Vánoc pohodlí díky pleteninám.

Vánoce jsou obdobím splněných snů a přání. Nechte se vtáhnout do světa fantazie a Luxusního snění. Třpyt a pastelové barvy doplňuje luxusní zlatá a něžná perleťová barva.

Přijďte se přesvědčit, že Vánoce mají mnoho barev a možných kombinací. Naše prodejna Vám bude inspirací.