Tak jako každý rok pro vás vybíráme ty nejkrásnější vánoční ozdoby a dekorace od nizozemských, ale také českých dodavatelů.  Ani letos nejsme pozadu s posledními trendy, tak se přijďte sami přesvědčit, jaké barevné kombinace jsme pro vás letos vybrali. V našem zahradnictví najdete nyní opravdu velké množství vánočních ozdob a dekorací, které pro vás mohou být velkou inspirací, srdcovou záležitostí nebo mohou potěšit vaše blízké.  Opravdu je z čeho vybírat.

Mezi vánočními dekoracemi naleznete samozřejmě i vše potřebné pro vaše kreativní tvoření. Co se zkusit přijít inspirovat a doma se trochu odreagovat ručními pracemi?

Tak jako každý rok, jsme pro vás od našich dodavatelů vybrali čtyři barevné kolekce vánočních ozdob a dekorací dle posledních trendů. V minulých letech jste si je velmi oblíbili. Nebojte, i letos vám zde všechny  představíme. 

Zimní obloha

Každý se na ni rád dívá, každý by ji měl rád doma…Tato kolekce vám dovolí se jí dotknout. Mrazivé tóny vám zimní oblohu pomohou vykouzlit doma, zároveň vás však velmi zahřejí u srdce a potěší.

Pamatuji si, když

Představte si ten volný den, kdy nikdo nikam nemusí a celá rodina se sejde o adventní neděli u snídaně a užívá si atmosféru plnou pohody a klidu. To jsou chvíle, které vytváří ve vašich dětech vzpomínky.

Obklopen přírodou

Zavřete oči a zkuste si představit místo bez spěchu a každodenních povinností. Třeba romantickou horskou chatu uprostřed zimní přírody. V krbu praská oheň a ve sklenici zlatá hladina oblíbeného vína. Tomu se teprve říká luxus.

Dětská hra

Hřejivá a hravá červená přímo vybízí k rodinným aktivitám a k dětským hrám. Udělejte vašim dětem Vánoce, na které nezapomenou, a sami se s nimi vraťte do dětských let.