Vonné svíčky Yankee Candle jsou prostě legendou. Jsou nejoblíbenějšími svíčkami po celém světě a zcela právem!

Svíčky jsou vyráběny z nejlepšího parafínu, kvalitních přírodních extraktů a esenciálních olejů. Oproti běžným svíčkám obsahují až 5x vyšší koncentraci parfémů.

Vybírat můžete ze široké škály vůní od květinových a svěžích, přes ovocné až po vůně koření. Široká kolekce celoročních svíček je každoročně doplněna svíčkami sezónních vůní.

Mezi nejprodávanější produkt z řady Yankee Candel patří svíčky ve skle. K dostání jsou ve více velikostech. Velice oblíbené jsou ale i vosky a votivy, které jsou ideální k vyzkoušení vůně nebo dokonce k vytvoření vlaství vůně smícháním více kusů.

Jak nejlépe vypálit svíčku?

Knot je potřeba vždy udržovat zastřižený na délku 3 milimetrů. Delší knot vytváří tvar houby a svíčka kouří. 

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal „tunel“ tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření plamínku a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec či krásná stínítka, které sedí na průměr střední a velké svíčky ve skle.

Jak nejrychleji provonět interiér?

Máte více možností: pro okamžité provonění (před nečekanou návštěvou a pro nahrazení nepříjemných pachů z kouření či vaření jídla) použijte koncentrovaný vonný sprej. Stačí pár stříknutí a vůně vydrží ve vzduchu několik hodin. Sprej pach nepřekryje, pohltí ho a nahradí vaší oblíbenou vůní. Z parafínových výrobků se nejrychleji rozpustí vosk v aromalampě a voní velmi sytě.

Jak provonět velké prostory?

Nejvyšší vonný výkon mají stední a velké svíčky. jejich vonné jezírko je dostatečně velké a vůně tedy intenzivní. Podobného efektu dosáhnete zapálením několika malých svíček v různých místech pokoje. Pro stálé provonění velkých místností použijte vůni do zásuvky a nastavte indikátor sytosti vůně na maximum.

Jak provonět malé prostory?

Koupelnu, WC, skříň, komoru, zásuvky a podobně provoníte malými svíčkami (malý Classic, votivní svíčka), visačkami či kolíčky do auta. Pro interiér auta se hodí výše uvedené, samozřejmě kromě svíček.

Každý měsíc Vám přinášíme vybrané vůně se slevou 25% z běžné ceny.

DOBY HOŘENÍ SVÍČEK

Svíčka Classic velká (623g) : 110 - 150 hodin

Svíčka Classic střední (411g) : 65 - 90 hodin

Svíčka Classic malá (104g): 25 - 40 hodin

Svíčka Tumbler běžná (198g) : 35 - 45 hodin

Svíčka Tumbler 2 knoty (354g): 40 - 50 hodin

Svíčka Tumbler 2 knoty (623g): 70 - 90 hodin

Svíčka Válec (340g): až 95 hodin

SAMPLERS® Votivní Svíčka: až 15 hodin ve vhodném svícnu

Vonné Čajové Svíčky: 4 - 6 hodin

Tarts® Vonné Vosky: přibližně 8 hodin vůně.

Upozornění: typ vůně, způsob hoření a prostředí mají vliv na dobu hoření.

Jak to všechno začalo? Přečtěte si o historii značky.