Letní oslava může začít!
Zahradní párty jsou čím dál více populární. Důvodem pro takovou párty může být setkání s přáteli nebo oslava narozenin vašich ratolestí. My pro vás máme v našem sortimentu vše, co by na vaší zahradní párty nemělo chybět.

Pojďme hezky postupně:

  • Je důležité mít lidi kam usadit. Nezapomeňte proto na dostatek židlí a přiměřeně velké stoly. Je možné použít také deky a polštářky a zahradní slavnost udělat formou velkého pikniku. Doporučujeme stanovit si počet hostů, aby nedošlo k nemilému překvapení vás nebo hostů, kteří si nebudou mít kam sednout.
  • Když máte zajištěno dostatečné množství stolů a židlí, můžete přemýšlet nad prostřením stolu. V naší nabídce naleztenete nejen kvalitní nádobí značky S&P, ale také plastové nádobí na pohoštění v letních barvách. V nabídce máme sklenice na víno, mísy na salát, karafy a jiné džbány na nápoje ve veselých barvách... plastové nádobí je praktické, především pokud budou na zahradní slavnosti řádit i děti a pejskové.
  • Pokud máte vymyšlené v čem budete pokrmy servírovat, je třeba myslet na pohodlí a příjemnou atmosféru. V naší nabídce máme sklenice na čajové zahradní svíčky, zahradní pochodně a lucerny, které zajistí dostatek osvětlení. Dále nezapomeňte na citronelové svíčky proti komárům a lapače vos, které by mohly vaší párty pokazit.
  • Nezapomínejte na detaily. Správná zahradní párty se neobejde bez balónků, konfet, fáborků, lampionů a barevných brček. I toho máme v nabídce dostatek.

A co jako pohoštění? Zahradní párty se neobejde bez grilování, zeleninových salátů, ledových alko i nealko nápojů, ovoce a zmrzliny pro dětičky.