V našem zahradnictví nyní exkluzivně naleznete limitovanou edici Gold Collection, která je inspirována trendem luxusní zlaté v interiérech, designu, špercích, módě a parfémech. Na výrobu těchto výjimečných vonných svíček byly použity pečlivě vybrané suroviny a každá z vůní má unikátní vonný akord pro maximálně luxusní požitek díky esencím z nejvzácnějších surovin parfémářského oboru.

GOLDEN ROSE

Královna květin pro pocit vytříbené elegance. Rozmazlete své smysly fascinující květinovou vůní s chyprovým akordem, nesoucím se na zářivé vůni pomerančového květu a delikátní ambry.

GOLDEN AMBER

Nechejte se okouzlit vzácným pokladem: zlatou ambrou. Bohaté orientální tóny s dřevitým nádechem ztělesňují nejkrásnější požitek z vůně a z objetí hřejivé vanilky a ambry.

GOLDEN SANDALWOOD

Vůně santálového dřeva evokuje pocit luxusu a hřejivé atmosféry. Unese vás její smyslnost spolu s bohatě dřevitými tóny a zemitou vůní, následovanou hedvábnými a krémovými orientálními akcenty.

GOLDEN ORANGE BLOSSOM

Nadčasová vůně pomerančového květu je tak šarmantní! Vzácné spojení neroli a bergamotu následuje jasmín a pomerančový květ a voňavý příbeh uzavírá hřejivá vanilka, obklopená dřevitými nuancemi.