+420 283 981 844
Novinky a akce

Aktuální nabídky a akce

Podívejte se, co je u nás nového.

Více aktualit
Snídaně a odpočinek

CAFÉ Líbeznice

Café Líbeznice si můžete vychutnat nejen skvělou kávu a dort, ale i báječnou snídani nebo odpolední svačinku. Pečeme vlastní dorty výhradně z domácích surovin, nabízíme sladké a slané palačinkysendviče či zeleninové saláty. Na kávě z pražírny La-Boheme a exkluzivních čajích Harney & sons se stanete závislí. Nudit se zde nebudou ani vaše děti, pro ty je připraven útulný dětský koutek, a vy si tak můžete nerušeně vychutnat svou snídani.

www.cafelibeznice.cz
Náš e-shop

Nakupujte na Truhlíkov.cz

Naše internetové zahradnictví nabízí možnost nakupovat online z pohodlí doma. Hlavní předností je prodej již osázených truhlíků, které doručíme až před váš vchod.
V osázených truhlících využíváme osvědčené kombinace rostlin, které obměňujeme tak, aby v nich byly zastoupeny nejnovější druhy a odrůdy – ty nejkrásnější, nejvýkonnější a nejodolnější rostliny a zároveň splňovaly nejnovější trendy. Mimo to zde nakoupíte vše potřebné pro zahradu, ale i bytové dekorace, luxusní kuchyňské doplňky, přírodní kosmetiku či kvalitní české delikatesy od lokálních dodavatelů.

www.truhlikov.cz
Přinášíme vám osvědčené rady a tipy, které vám pomohou při pěstování

Zahradníkův rok

Zahradníkův rok
O nás

Proč Zahradnictví Líbeznice?

Jsme ryze česká společnost navazující na rodinnou zahrádkářskou tradici, svou práci děláme s radostí a všichni naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové s vynikajícími znalostmi v oboru.
Veškeré rostliny jsou prvotřídní kvality a pochází od nejlepších českých i světových šlechtitelů. Nabízíme i exkluzivní odrůdy, které jinde neseženete. Dbáme na to, abyste si od nás odnášeli rostliny v prvotřídní kondici, a jsme tu pro vás i v následné péči o ně, protože Vás pěstitelský úspěch je i naše vizitka.

Zabýváme se také realizacemi zahrad od A do Z, navrhneme rozmístění, vybereme vhodné rostliny, vše dovezeme a osázíme.

Kromě rostlinného sortimentu u nás naleznete i nářadí, doplňky a dekorace pro vaši zahradu i dům a součástí prodejny je také Farm shop, ve kterém nabízíme vybrané potraviny a nápoje od předních lokálních dodavatelů.

  • Široký výběr rostlin v prvotřídní kvalitě a exkluzivní odrůdy, které jinde neseženete
  • Kompletní sortiment pro vaši zahradu i domácnost
  • Řídíme se mottem „váš pěstitelský úspěch je naše vizitka“ a jsme tu pro vás po celou dobu péče o zakoupené rostliny