+420 283 981 844

Filozofie našeho zahradnictví

U nás najdete vše potřebné pro vaši zahrádku či balkón, a také spoustu zajímavých dekorací a doplňků. Neustále sledujeme a přinášíme svým zákazníkům nejnovější trendy. Přesvědčte se o profesionalitě a komplexnosti našich služeb.

V Zahradnictví Líbeznice dbáme na precizní výběr rostlin, aby splňovaly tu nejvyšší možnou kvalitu. Zajišťujeme komplexní zahradnické služby přes zpracování architektonického grafického návrhu, výběru nejvhodnějších rostlin až po finální profesionální osázení. Zároveň u nás najdete vše potřebné pro péči o zahradu, ale i unikátní bytové doplňky a dekorace či vysoce kvalitní potraviny z našeho Farm shopu.

Nejlepší služby pro Vás

Proč si nás vybrat?

 • Záruka kvality

  Záruka kvality

  Stojíme si za kvalitou našeho sortimentu a vždy Vám vyjdeme vstříc v případě nespokojenosti.

 • 100% zahradnická podpora

  100% zahradnická podpora

  Naši specialisté jsou připraveni Vám kdykoli poradit se správnou péčí o zakoupené rostliny.

 • Exkluzivní nabídka

  Exkluzivní nabídka

  Nabízíme jedinečné odrůdy, které nejsou běžně k dostání.

 • Přátelský k životnímu prostředí

  Přátelský k životnímu prostředí

  U jiných než rostlinných předmětů, jako jsou zahradní nářadí a úpravy půdy, můžete neotevřené předměty vrátit na prodej.

 • Profesionální tým

  Profesionální tým

  Všichni naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové s vynikajícími znalostmi v oboru.

 • Komplexní péče

  Komplexní péče

  Zajistíme kompletní realizaci Vaší zahrady od architektonického návrhu, výběru nejvhodnějších rostlin až po finální osázení.

Jsme ryze česká společnost navazující na rodinnou zahrádkářskou tradici, svou práci děláme s radostí a všichni naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové s vynikajícími znalostmi v oboru. Jsme součástí Sdružení zahradnických center, dlouhodobě spolupracujeme s předními světovými poradci pro zahradnická centra a neustále se snažíme zlepšovat prostředí pro vaše pohodlné nákupy a zdokonalovat funkčnost a přehlednost prodejny. Soustavně hledáme a poctivě vybíráme ty nejlepší dodavatele, a to jak rostlinného sortimentu, dekorací, tak i potravin z našeho Farm shopu. U nás se můžete spolehnout, že veškeré rostliny jsou prvotřídní kvality a pochází od nejlepších českých i světových šlechtitelů. Nabízíme i exkluzivní odrůdy, které jsou jinde nedostupné.

Dbáme na to, abyste si od nás odnášeli rostliny v prvotřídní kondici, a jsme tu pro vás i v následné péči o ně, protože se řídíme mottem “Vás pěstitelský úspěch je i naše vizitka“.

Nejlepší služby pro Vás

Virtuální prohlídka

Aby byly Vaše nákupy co nejpříjemnější, můžete si je zpříjemnit posezením v naší kavárně, kde ochutnáte lahodnou výběrovou kávu i čaje a jejíž menu je sestaveno výhradně z kvalitních domácích surovin.