+420 283 981 844

Zákaznická karta

Zákaznická karta Zahradnictví Líbeznice vám přinese mnoho výhod.

Pro stálé zákazníky máme připravenou možnost, jak ušetřit při svých nákupech a navíc využívat dalších výhod Zahradnictví Líbeznice.

Požádejte si o vystavení zákaznické karty a ostatní výhody Vám poplynou automaticky. Přestože předání kontaktních údajů není povinné, doporučujeme vám své kontaktní údaje sdělit, abychom vám mohli zaručit operativní informování o mimořádných nabídkách, které budou platit pouze pro držitele zákaznických karet.

Zákaznickou kartu můžete získat vyplněním elektronického formuláře zde na webu. Karta Vám bude do týdne vystavena a zaslána poštou na Vámi uvedenou adresu. Formulář s podmínkami je možné vyplnit osobně i na pokladně naší prodejny.

zákaznická karta zahradnictví

Zaškrtnutím níže uvedeného souhlasu potvrzuji, že jsem se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů (dostupná zde), zejména s účely, pro které jsou osobní údaje zpracovány, právními důvody pro toto zpracování, dobou zpracování, způsobem odvolání výše uvedeného souhlasu a svými právy vztahujícími se ke zpracování osobních údajů.


  Vaše jméno*
  Váš e-mail*
  Váš telefon
  Ulice, č.p*
  Město*
  PSČ*
  Zákaznickou kartu obdržíte poštou na Vámi uvedenbou adresu.
  V případě ztráty zákaznické karty vyplňte informace o objednávajícím a zaškrtněte následující pole:
  * Tyto položky jsou povinné